JKP līderi Eiropas Parlamenta vēlēšanās būs Linkaits, Langa un Eglītis

"Jaunās konservatīvās partijas" (JKP) līderi šajā vasarā gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs bijušais satiksmes ministrs Tālis Linkaits, dzejniece Liāna Langa un bijušais labklājības ministrs Gatis Eglītis, liecina JKP paziņojums medijiem.

JKP valde ir apstiprinājusi pirmos saraksta līderus EP vēlēšanām. Starp tiem ir arī bijusī Saeimas deputāte, dziedātāja un "Onkoalianses" aktīviste Evita Zālīte-Grosa, Ķekavas novada vicemērs un jurists Andris Vītols, Rēzeknes novada domes deputāts un grupas "Bez PVN" aizsācējs Guntis Rasims, kā arī TV šovu un sociālo tīklu zvaigzne Margarita Kolosova no Latgales.

JKP norādīja, ka tā iestājas par "paaudžu maiņu" Latvijas pārstāvībā EP.

""Deputāts uz mūžu" nav labākajās Latvijas interesēs: deputāti no Latvijas, kas Eiropas Parlamentā bijuši turpat 20 gadus, pieļāvuši milzīga birokrātijas aparāta izveidošanos Latvijā (regulas, direktīvas), "zaļā kursa" nejēdzības ar negatīvu ietekmi uz mūsu ekonomiku, obligātās trešo valstu imigrantu kvotas Latvijai," pauda JKP pārstāvji.

Viņuprāt, eiroroparlamentārieša Roberta Zīles (Nacionālā apvienība) plašās enerģētikas zināšanas nav pasargājušas Latviju no ilggadējas atkarības no Krievijas gāzes un augstākajām elektrības cenām uzņēmumiem Ziemeļvalstu reģionā. Neesot arī izcīnīts ilgtermiņa finansējums "RailBaltica" būvei Latvijā, kas apdraud valsts budžetu un valsts parādu.

Savukārt eiroparlamentārietie Sandra Kalniete ("Jaunā Vienotība") neesot pienācīgi cīnījusies par latviešu valodas pozīcijām Latvijas sabiedriskajā telpā un "komunisma tiesas izveidi" Eiropas mērogā, teikts JKP paziņojumā.

EP vēlēšanas paredzētas 2024. gada jūnija sākumā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti