Izsludina konkursu multimediālās latviešu populārās mūzikas platformas izveidei

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) izsludināja konkursu komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem par multimediālās mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformas izveidošanu 2017.gadā. Konkursa finansējums ir 130 tūkstoši eiro.

NEPLP informēja, ka 16.maija sēdē apstiprināja konkursa nolikumu un izsludināja konkursu.

Tādējādi iecerēts radīt un izstrādāt multimediālu mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformu, kas kalpotu par vietni Latvijas mūziķiem, klausītājiem, mūzikas industrijas profesionāļiem, izdevējiem, koncertu un festivālu organizatoriem un personām, kuras ir ieinteresētas latviešu mūzikas attīstībā.

Platformas mērķis būs veicināt vietējās mūzikas popularitāti Latvijā un panākt mijiedarbību starp interesentu grupām. Iecerēts, ka platformā būs iespēja iepazīties un gūt priekšstatu par Latvijā radītu populāro mūziku, saņemt informāciju par dažādu žanru izpildītājiem, viņu muzikālo daiļradi un citām Latvijas mūzikas industrijas aktualitātēm.

Plānotais konkursa finansējums ir 130 tūkstoši eiro.

Konkursa pretendenti savus pieteikumus  varēs iesniegt līdz šā gada 19.jūnijam. Multimediālās mūsdienu latviešu aktuālās populārās mūzikas platformai darbība jāuzsāk līdz šī gada beigām.

Ziņots, ka pērn Saeimas komisija rosināja samazināt finansējumu Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv par 130 000 eiro, taču vēlāk politiķi nolēma nemainīt finansējumu sabiedriskajai raidorganizācijai. Tajā pašā laikā nolēma 130 000 eiro no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem veltīt komercstacijām, lai tās izveido latviešu populārās mūzikas platformu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti