Panorāma

Elektroniskā uzraudzība – alternatīva cietumam

Panorāma

Bruknas muižā sāks darboties «Dzīvā Betlēme»

Dzīvokļa zaudējums neaizēno Ziemassvētku sajūtu

Izlikto īrnieku lieta: Dzīvokļa zaudējums Uzvaras bulvārī neaizēno Ziemassvētku sajūtu

Fakts, ka pirms pašiem Ziemassvētkiem pēkšņi zaudēta mājvieta Rīgā, īpašo svētku noskaņu nevar sabojāt. Tā par nesen piedzīvoto saka Sandra Lazda – viena no bijušajām īrniecēm daudzdzīvokļu namā Uzvaras bulvārī 3A.

“Panorāmā” jau stāstīts, ka policija par iespējamiem likumpārkāpumiem īpašuma pārņemšanā sākusi kriminālprocesu, bet tiesu izpildītājam, kurš to vadījis, tagad jāsniedz paskaidrojumi uzraugiem.

Medmāsas Sandras Lazdas ģimene tāpat kā citkārt arī šos Ziemassvētkus sagaidīs savas ģimenes mājās netālu no Bauskas. Tomēr, pirms ķerties pie svinēšanas, nāksies pamatīgi kārtot māju, kas stāvgrūdām piekrauta ar mantām, kuras pirms pāris nedēļām piespiedu kārtā izvestas no Sandras iepriekšējās dzīvesvietas Rīgā. Tur pēc daudzdzīvokļu mājas Uzvaras bulvārī 3A pārņemšanas uzņēmuma “Baltijas investori” pārstāvji tiesu izpildītāja Andra Sladza vadībā vienu pēc otra atbrīvoja dzīvokļus no īrnieku iedzīves.

„Es, kā jau ticīgā, to pieņemu kā pārbaudījumu. Man no tā pašai nekāds kaitējums nav noticis. Ziemassvētki no tā neizmainās,” saka Lazda.

Šobrīd Sandra, pateicoties draugu palīdzībai, noīrējusi citu dzīvokli. Tagad revidējama arī pārvestā iedzīve, lai saprastu, kas īsti atvests uz Bausku un kas palicis aiz nu jau slēgtajām durvīm kādreizējā Rīgas dzīvoklī. Šoku izraisījusi tiesu izpildītāja rīcība, visu iedzīvi novērtējot kā bezvērtīgu. „Redziet, cik daudz - es pat neesmu izskaitījusi, cik - zīmīšu, kur Andris Sladzs ir parakstījies. Pozīcija numur astoņi – dažādi sadzīves priekšmeti, lietoti, bezvērtīgi. Vienīgais pozīcija NR 25 biroja krēsls ar ritenīšiem – arī bezvērtīgs,” saka Lazdas meita.

Jauno namīpašnieku un tiesu izpildītāja attieksme izpaudusies arī mantu izvākšanas procesā – skapji izvākšanas laikā tikuši salauzti, bet uz trauslām mantām virsū krautas smagākas. „Man tur bija mākslīgās klavieres. Bet, paldies Dievam, tās nesabojāja, jo mamma paspēja pateikt, lai ieliek iekšā,” saka Lazdas meita.

Sandrai Uzvaras bulvāra dzīvoklī aizvien vēl palikušas daudzas mantas. Tas, vai pie tām kādreiz izdosies tikt, nav zināms, jo jaunie īpašnieki dzīvoklī iekšā nelaiž.

Tikmēr Sladzs, kuram par savu rīcību, ievedot  valdījumā jauno īpašnieku, paskaidrojumi jāsniedz Zvērinātu tiesu izpildītāju padomei un Tieslietu ministrijai, šodien savā darba vietā nebija atrodams. Viņam paskaidrojumi par savu rīcību Tiesu izpildītāju padomei jāsniedz līdz decembra beigām, savukārt viņa rīcību plānots vērtēt janvāra sākumā.

Jau ziņots, ka Uzvaras bulvārī kādam namam šogad mainījās īpašnieks. Tāpēc tiesu izpildītājs sāka īrniekus izlikt no mājokļiem. Policija par notikušo sākusi izmeklēšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt