Rīgas dome beidzot plāno pilnā sastāvā nokomplektēt Īres valdi

Rīgas dome konkursā uz vienu Rīgas pilsētas Īres valdes locekļa amata vietu no īpašnieku - izīrētāju vidus saņēmusi četrus pieteikumus. Mājokļu un vides departaments par piemērotāko šajā amatā atzinis līdzšinējo Īres valdes locekli Andreju Misiņu.

Pērn decembra vidū Īres valdi dome apstiprināja nepilnā sastāvā. Asas domnieku diskusijas un visbeidzot noraidījumu saņēma Antons Šepetis, kas publiskajā telpā vairākkārt kļuvis zināms ar apšaubāmajām strīdu risināšanas metodēm ar īrniekiem.

Rīgas domes Mājokļu departamenta direktora vietniece Inga IvanovaEdgars Kupčs

  Nu domes Mājokļu departaments ir vienojies par trūkstošo kandidātu. “Ja tā varētu teikt, tad uzvarēja pieredze un tiek virzīts līdzšinējais Īres valdes pārstāvis Andrejs Misiņš. Darba grupas ieskatā tieši viņa pieredze jau līdzšinējā darbā un tas, ka par viņu nav saņemtas nekādas sūdzības ne kā par Īres valdes loceklim, ne kā par namīpašnieku, tas lika vienoties, ka tomēr šis būs tas virzāmais kandidāts,” pastāstīja departamenta direktora vietniece Inga Ivanova.

  Viņa arī atklāja, ka tika apspriests vēl viens kandidāts: “Bija arī otrs kandidāts. Viņš diezgan pārliecinoši parādīja sevi pārrunās, bet varbūt viņu jaunība un pieredzes trūkums, tostarp administratīvajā darbā tā kā nospēlēja. Mazlietiņ pietrūka līdz izvirzīšanai." 

  Īres valde risina nesaskaņas starp dzīvojamo telpu īrniekiem un izīrētājiem, kā arī domstarpības komunālo pakalpojumu sniedzēju un saņēmēju vidū.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti