Dienas ziņas

Ukrainas mediķi papildina zināšanas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rit “Dod pieci” otrā diena

«Dod pieci!» otrās dienas beigās ukraiņu bērniem saziedots jau 126 501 eiro

Labdarības maratona "Dod pieci!" otrajā dienā Ukrainas bērniem savākto ziedojumu apjoms sasniedzis jau 126 501 eiro, savukārt labdarības organizācija “Ziedot.lv” līdz sestdienas pēcpusdienai bija saņēmusi jau 146 palīdzības pieteikumus.

Viens no lielākajiem privātpersonu ziedojumiem sestdien bija 1000 eiro par grupas “Citi zēni” dziesmu “Lieka štuka”. Savukārt “Dod pieci!” DJ un mūziķe Marta Grigale savā twitter kontā padalījusies ar ziņu: “Draudzenes vīrs noziedoja #DodPieci 500€, lai es nodziedātu "Pielikt seju"”.

Labdarības akcijas "Dod pieci!" stikla studijā otrā diena aizritējusi priecīgās Ziemassvētku noskaņās. To ieskandināja bērnu rīts, piedaloties Bērnu Estrādes ansamblim, Latvijas Jaunatnes teātra aktieriem, kuri iejutās leģendārās bērnu muzikālās pasakas “Sniegbaltītes skola” varoņu lomās un Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātra aktieru uzstāšanos, ukraiņu valodā nolasot pasaku par trim sivēntiņiem un vilku.

Dienas laikā studijā paviesojās arī “Knīpas un knauķi” grupa “Ķīvītes”, mūziķi ZEĻGIS, Samanta Tīna, reperis OZOLS, Elizabete Gaile, Patrisha, priecējot klausītājus ar dzīvo uzstāšanos un laba vēlējumiem Ukrainas bērniem.

Ar savu stāstu “Dod pieci!” stikla studijā dalījās arī Jevgeņija Jefremova – bēgle no Ukrainas, kas Latvijā ieradusies kopā ar divpadsmitgadīgo dēlu ar smagu invaliditāti. Savukārt Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājas vietniece Valentīna Gorbunova pastāstīja, kādu atbalstu Latvijā saņem tie ukraiņu bērni, kuri šeit uzturas bez vecākiem.

“Dod pieci!” labdarības akcijā dalību turpina arī DJ Toms Grēviņš, kurš Rēzeknē noskrējis jau otro no septiņiem maratoniem, un ultra velomaratonists Arvis Sprude – viņa mērķis ir nedēļas laikā pieveikt 3200 km uz velotrenažiera, tā pārspējot līdzšinējo pasaules rekordu. Abus sportistus atbalsta Latvijas uzņēmumi, kuri apņēmušies ziedot labdarības maratonam “Dod pieci!”.

Labdarības maratona otrā diena plkst. 21.00 noslēgsies ar labdarības koncertu Latgales vēstniecībā “Gors” Rēzeknē, ko varēs vērot arī LTV tiešraidē. Šāds koncerts akcijas vēsturē notiek pirmo reizi. Biļetes uz koncertu bija iespējams iegādāties par ziedojumiem platformā dod.pieci.lv, un jau sestdienas pusdienlaikā visas biļetes bija izpārdotas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti