Cīņai ar vientulību brīvprātīgo apvienība «Voila» aicina uz iepazīšanās pasākumiem

Nolūkā cīnīties pret vientulību, brīvprātīgo jauniešu apvienība “Voila” aicina uz iepazīšanās pasākumiem.

Apvienības idejas autore Daniela Studente teic, ka pēdējā laikā ievērotā sociālā distancēšanās ieviesusi korekcijas daudzu cilvēku dzīvēs, kas vairumam likusi justies vientuļi.

Arī digitālās komunikācijas laikmetā vientulība ir nopietns izaicinājums. Tomēr socializēšanās ir viena no cilvēka pamatvajadzībām, tādēļ tiek organizēti pasākumi, kuros piedaloties, ikviens var apmierināt savu vēlmi pēc cilvēciska kontakta, iepazīt jaunus draugus un piedzīvot jaunas emocijas.

“Redzot draugu grupiņu sapulcējāmies, vienkārši pavadot savu laiku telefonā, nezinot, ko savā starpā runāt, izveidojās šī iniciatīva,”  stāstīja Studente.

Daniela Studente: Par jauniešu iepazīšanās pasākumiemLinda Zalāne

“Komunikācija ir, manuprāt, visa pamatā, izaugsme uz attiecībām, jo gan draudzība ir attiecības, gan kolēģi ir attiecības. Un sākām veidot brīvprātīgi šādus pasākumus,  kur cilvēki socializējas, aizmirstot jebkādus dogmas, stereotipus, bet gan pieņemot vienam otru. mācoties klausīties, uzklausot un vienkārši labi pavadot laiku, savstarpēji iepazīstot jaunus kontaktus un socializējoties,”  sacīja Studente.

“Protams, telefons tiek nolikts malā, mēs izmantojam telefonus ik pa brīžiem tikai tāpēc, lai viens otru uzaicinātu sociālajos tīklos. Pasākumos nodrošinām arī ar dezinfekcijas līdzekļiem, kā arī mēs pasākumus rīkojam brīvā dabā,” piebilda pasākumu organizētāja.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti