Četrās Rīgas domes līdzfinansētās zupas virtuvēs novembrī izdalīts apmēram 16 000 porciju

Četrās Rīgas domes līdzfinansētās zupas virtuvēs novembrī izdalīts apmēram 16000 porciju, Latvijas Radio noskaidroja domes Labklājības departamentā.

Četrās Rīgas domes līdzfinansētās zupas virtuvēs novembrī izdalīts apmēram 16 000 porcijuAnnija Petrova

  Ziemā allaž palielinās pieprasījums pēc zupas virtuvēm, norāda departamentā. Pašlaik galvaspilsētā darbojas četras domes līdzfinansētas zupas virtuves, kur iedzīvotāji var saņemt siltu ēdienu bez maksas.

  "Āgenskalna rajonā, Daugavgrīvas ielā 1, Rīgas centrā mums ir divas - Krišjāņa Barona ielā 56 un Barona ielā 126 - un Ziemeļu rajonā, Laktas ielā 8 k-1. Šajās zupas virtuvēs var vērsties jebkurš rīdzinieks, Rīgas viesis, kas palicis bez siltas maltītes, jo zupas virtuvēs mēs neprasām uzrādīt nekādus dokumentus. Tātad vienkārši iet noteiktajā laikā uz šo zupas virtuvi. Var ēst uz vietas vai ņemt līdzi ēdienu savos traukos. Un ziemas periodā mēs izdalām līdz 650 porcijām dienā. Un, piemēram, es varu teikt, ka novembrī mēs izdalījām 16 005 porcijas, no kurām praktiski 14 000 līdzfinansējusi Rīgas dome.

  Tā kā šīs zupas virtuves ir ne tikai trūcīgajiem Rīgas iedzīvotājiem, bet arī tiešām tiem, kas nejauši palikuši Rīgā kaut kādu iemeslu dēļ.

  Lai nepaliktu bez silta ēdiena, kas tomēr ziemas periodā ir ļoti svarīgi, arī viņi var vērsties, jo dokumenti netiek prasīti," pastāstīja Labklājības departamenta pārstāve Lita Brice.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti