Brīvdienās palīdzību var meklēt pie dežūrārstiem vai zvanot uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni

Lieldienu Brīvdienās atpūšas arī liela daļa mediķu, tādēļ, ja svētku laikā rodas veselības problēmas, ir iespējams zvanīt uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni vai meklēt dežūrārsta palīdzību.

Brīvdienās palīdzību var meklēt pie dežūrārstiem vai zvanot uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni
00:00 / 01:04
Lejuplādēt

Pirms gaidāmajām Lieldienu brīvdienām ir iespēja noskaidrot, kur saņemt medicīnisko palīdzību. Visa šī informācija būs pieejama Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā. Ja ir nepieciešams padoms vienkāršu saslimšanu gadījumā, tad svētku dienās un brīvdienās šo medicīnisko padomu varēs saņemt visu diennakti, zvanot uz ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni 66016001.

"Var zvanīt gan saistībā ar saaukstēšanos, galvassāpēm, izmaiņām asinsspiedienā, ja ir nepieciešams padoms par medikamentu lietošanu, kuri, iespējams, jau ir mājās. Tātad, zvanot uz šo numuru, visus šos padomus var iegūt visu diennakti. Ja tomēr ir nepieciešama apskate klātienē, konsultācija, tad svētku laikā būs pieejami dežūrārsti. Dežūrārstu darba grafiks un šīs ārstniecības iestādes ir pieejama NVD mājaslapā," skaidro NVD pārstāve Evija Štālberga.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti