Bijušo Rīgas Centrāltirgus vadītāju Abramovu notiesā par kukuļņemšanu

Bijušais “Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētājs Anatolijs Abramovs ir atzīts par vainīgu kukuļņemšanā un neatļautā Makarova pistoles patronu glabāšanā. Vienlaikus par kriminālprocesā iegūto ziņu izpaušanu un kādu citu kukuļņemšanas epizodi Abramovs attaisnots.  

Šādu spriedumu Rīgas rajona tiesa maija sākumā pieņēma pirmajā no vairākiem kriminālprocesiem, kuros apsūdzēts Abramovs.

Konkrētā lieta ir saistīta ar Centrāltirgus dezinsekcijas un deratizācijas iepirkumu, kurā uzvarēja firma “Dezinfa”.  Saskaņā ar apsūdzību Abramovs par iepirkuma specifikācijas sagatavošanu varēja izmantoja uzņēmuma degvielas karti.

Abramovam tiesa piesprieda 13,7 tūkstošus eiro lielu naudassodu un liegumu 3 gadus ieņemt amatus valsts un pašvaldības institūcijās.

Savukārt “Dezinfa” valdes loceklim Dzintaram Vizbulim par kukuļdošanu un grāmatvedības dokumentu viltošanu piespriests 9460 eiro naudassods.

No Vizbuļa uzņēmuma “Dezinfa” tiesa lēma piedzīt 12,9 tūkstošus eiro un aizliegt vienu gadu piedalīties publiskajos iepirkumos. Pilnais tiesas spriedums gaidāms maija beigās, pēc tam mēneša laikā to varēs pārsūdzēt.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti