Atjauno satiksmi ceļā Annenieki-Jaunpils, bet slēdz posmu pie Tukuma

Trešdien, 14.martā, satiksme atjaunota uz vietējā autoceļa Annenieki-Jaunpils (V1457), bet slēgta autoceļa Ozolpils-Degole (V1455) posmā no Vienības līdz Degolei pie Tukuma, informē uzņēmums "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

Vietējais autoceļš Annenieki-Jaunpils bija applūdis un daļēji izskalots tā 1,7.kilometrā (km). Izskalojuma vietā ir izbūvēta pagaidu caurteka, norāda LVC.

Tikmēr applūdis un slēgts vietējas nozīmes autoceļš  Ozolpils-Degole (V1455) posmā no Vienības līdz Degolei (7,6.-10,3. km). Ceļš ir applūdis pie Degoles skolas (9,2. km) sakarā ar straujo atkusni un lietu, turklāt ir aizsērējusi vai aizsalusi meliorācijas sistēma, kas ir privātīpašums.

Slēgto ceļa posmu var apbraukt, no Vienības puses braucot pa vietējo autoceļu Krimūnu stacija–Šķibe (V1105) Tukuma virzienā līdz krustojumam ar autoceļu Tukums–Auce (P104) un tad līdz Degolei, norāda LVC.

Par laika apstākļu dēļ applūstošiem vai izskalotiem valsts autoceļiem aicinām informēt, zvanot uz LVC diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

Jau ziņots, ka pavasara atkušņa laikā uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis, un patlaban masas ierobežojumi ir ieviesti jau 70 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Pilns saraksts ar posmiem, kur ir ieviesti ierobežojumi, pieejams šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti