Pavasara šķīdoņa dēļ ierobežojumi 70 ceļu posmos, viens posms slēgts

Pavasara atkušņa laikā uz grants autoceļiem ir iestājies šķīdonis, un patlaban masas ierobežojumi ir ieviesti jau 70 valsts autoceļu posmos ar grants segumu.

Pilns saraksts ar posmiem, kur ir ieviesti ierobežojumi pieejams šeit.

Tāpat pavasara palu dēļ Zemgalē ir slēgts satiksmei vietējās nozīmes autoceļa Zemgalē - Annenieki–Jaunpils (V1457) posms 1,7. km. Slēgto ceļa posmu var apbraukt caur Bikstiem, izmantojot autoceļus Tukums–Auce–Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) no Jaunpils līdz Bikstiem un tad pa Liepājas šoseju (A9) līdz Anneniekiem.

Pavasarī, sākoties atkusnim uz grants autoceļiem, visā valsts teritorijā ir novērojams šķīdonis – pārmitrināts grants segums zaudē nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktinās. Lai nestspēju zaudējušie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem tiek ieviesti autotransporta masas ierobežojumi – tiek liegta pārvietošanās transportam, kas smagāks par 10 tonnām. 

Atļaujas kravu izvešanai šķīdoņa laikā netiek izsniegtas, satiksmes ierobežojumu ievērošanu kontrolē Valsts policija. Bez ierobežojumiem šķīdonī atļauts braukt operatīvajam un sabiedriskajam transportam, svaigpiena pārvadātājiem, kā arī transportam, kas izved kritušus lopus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti