«airBaltic» reisa BT641 pasažiera VIDEO: Avārijas nosēšanās Rīgas lidostā

Starptautiskās lidostas "Rīga" skrejceļš 17.septembrī tika slēgts, jo tehnisku iemeslu dēļ "airBaltic" reiss BT641 ar lidmašīnu "Bombardier Q400 NextGen" no Rīgas uz Cīrihi starptautiskajā lidostā "Rīga" veica avārijas nosēšanos. Piedāvājam lidmašīnas pasažiera Reimonda Prentisa uzņemto video ar lidmašīnas nosēšanos un pasažieru evakuāciju.

Lidmašīnas nosēšanās

Pirms nosēšanās lidmašīnas apkalpe angļu valodā aicina pasažierus noliekt galvas.

Pasažieru evakuācija

Video materiālā saklausāms, ka pēc nosēšanās nacionālās kompānijas "airBaltic" lidmašīnas apkalpe uzrunā pasažierus angļu un krievu valodā, aicinot atsprādzēties un ātri pamest lidmašīnu.

Jau vēstīts, ka lidostas "Rīga" skrejceļš 17.septembrī bija slēgts no plkst.10.26 līdz 15.55. Lidmašīnai bija radušās problēmas ar priekšējo šasiju.

Lidmašīnā atradās 63 pasažieri, no tiem divi bija bērni un viens zīdainis, kā arī četri apkalpes locekļi. Neviens lidmašīnas ārkārtas nosēšanās dēļ nav cietis.

Apkalpe, kas nosēdināja "airBaltic" lidmašīnu, kurai bija radušās problēmas ar priekšējo šasiju, bija pieredzes bagāta, pauda "airBaltic" Korporatīvo komunikāciju viceprezidents Jānis Vanags.

Savukārt Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs iepriekš teica, ka starptautiskajai lidostai "Rīga", sagaidot nolaižamies "airBaltic" lidmašīnu ar priekšējās šasijas problēmām, tas ir bijis pirmais šāds notikums, un jebkurš gadījums, kad lidmašīna nolaižas bez visām izlaistām šasijām ir ļoti nopietns incidents.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti