Aicina pieteikties brīvprātīgos emocionālā atbalsta sniegšanai vēža slimniekiem

Biedrība "Svētās ģimenes māja" uzsāk jaunas brīvprātīgo grupas apmācības un aicina pieteikties jaunus dalībniekus, kuri būtu gatavi savu brīvo laiku veltīt emocionālā atbalsta sniegšanai onkoloģiskajiem pacientiem. 

Biedrības "Svētās ģimenes māja" pārstāve Saiva LusteRūdolfs Krieviņš
  Biedrības "Svētās ģimenes māja" brīvprātīgie pie pacientiem uz Latvijas Onkoloģijas centru dodas jau trešo gadu. Biedrības brīvprātīgo saimē šobrīd ir 80 dalībnieki, bet cilvēku, kuri varētu būt blakus tiem, kas cīnās ar diagnozi "vēzis", aizvien pietrūkst.

   

  "Virsuzdevums brīvprātīgo kustībai ir būt blakus un uzklausīt. Tas arī ir tas mērķis, ar kādu šī brīvprātīgo kustība tika veidota, lai cilvēks tajā grūtajā brīdī nav viens.

  Jo daudzi cilvēki ir ķīmijterapijas nodaļā, kur vairākus mēnešus guļ un ārstējas. Un, ja viņi ir no tāliem laukiem, pie viņiem neviens nenāk.

  Un tā dzima šī ideja, mēs izveidojām brīvprātīgo kustību, un tad mūsu cilvēki iet, uzklausa, izved ārā, palasa grāmatu. Tas virsuzdevums bija uzklausīt, būt blakus, varbūt aiziet līdz uz izmeklējumu, ja ir bail. Nav jau noslēpums, ka onkoloģisko saslimšanu skaits pieaug. Un cilvēki izteikuši vēlmi, mums bija pieteikušies 20 cilvēki, un mēs nolēmām, ka tad organizēsim ceturto grupu un to tagad 2. maijā uzsāksim," teica projektu vadītāja Saiva Luste.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti