Rīta Panorāma

Uz Nīderlandes ceļiem izmēģina "trokšņa radarus"

Rīta Panorāma

Intervija ar Tirdzniecības un rūpniecības kameras padomes priekšsēdētāju

Intervija ar politologu Filipu Rajevski

Politologs Rajevskis: Prezidents izvelk «Jaunās Vienotības» reitingus

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs ir tas, kurš "izvelk" "Jaunās Vienotības" reitingus, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja sabiedrisko attiecību speciālists, politologs Filips Rajevskis. 

Lai arī Rinkēvičs uzreiz pēc ievēlēšanas nosūtīja iesniegumu "Jaunajā Vienotībā" ietilpstošās "Vienotības" valdei, paziņojot par darbības pārtraukšanu partijā, politologs Rajevskis uzskata, ka prezidents šajā partijā darbojies pietiekami ilgu un veiksmīgu laika periodu, lai cilvēki to tik ātri neaizmirstu.

"Viņu [Rinkēviču] joprojām asociē ar "Vienotību", ņemot vērā, ka pagājušajās [Saeimas] vēlēšanās prezidents balotējās no "Vienotības" un bija populārākais politiķis. Es domāju, ka vēl joprojām cilvēki viņu asociē – viņš ir "Vienotības" politiķis," pauda Rajevskis.

Rajevskis uzskata, ka vēl nepieciešams laiks, līdz Rinkēvičs cilvēku apziņā pilnībā distancēsies no "Jaunās Vienotības". 

KONTEKSTS:

Latvijas politisko partiju reitingos būtiskas izmaiņas ieviesa Krievijas karš Ukrainā, kad reitingu augšgalā ilgu laiku esošo politisko partiju "Saskaņa" nomainīja "Jaunā Vienotība"

Kopš 2022. gada marta pētījumu centra "SKDS" pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma veiktajā aptaujā populārākā partija ir "Jaunā Vienotība", kas ieguva visvairāk jeb 26 vietas 14. Saeimā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti