Rīgā no 20. jūnija atsāks kursēt 11. maršruta tramvajs

No šā gada 20. jūnija Rīgā plānots atjaunot 11. tramvaja kursēšanas grafiku un maršrutu. To sēdē piektdien, 9. jūnijā, apstiprinājusi Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija, informēja pašvaldības SIA "Rīgas satiksme".

Komisijā pieņemtais lēmums ļaus "Rīgas satiksmei" turpināt iesāktos darbus, lai atjaunotu patlaban slēgto tramvaja kustību un nodrošinātu XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībnieku un apmeklētāju nokļūšanu uz Mežaparku, kur gandrīz divu nedēļu garumā notiks mēģinājumi un svētku koncerti.

Patlaban apstiprinātais kustības grafiks maršrutā "Stacijas laukums – Mežaparks" paredz, ka darba dienās 11. maršruta tramvaji rīta un vakara stundās, kad ir lielākais pasažieru skaits, kursēs ar 8–10 minūšu intervālu, izpildot 176 reisus, savukārt brīvdienās tramvaji kursēs ar intervālu no 11 līdz 13 minūtēm, tādējādi izpildot 144 reisus.

Ņemot vērā, ka Aspazijas bulvārī, posmā no K. Barona ielas līdz Teātra ielai, būvdarbi vēl nav noslēgušies, sākotnēji 11. maršruta tramvaji kursēs maršrutā "Stacijas laukums – Mežaparks".

Tuvākajā laikā plānots būvdarbu procesu noslēgt un atjaunot 11. tramvaja maršrutā kustību līdz Ausekļa ielai.

11. tramvaja maršrutā tiks norīkoti tikai zemās grīdas tramvaji, tāpēc, veicot transportlīdzekļu sadali, atsevišķos reisos 1. tramvaja maršrutā kursēs arī vecā tipa vagoni.

Jau ziņots, ka Brasas tilta būvdarbu dēļ no pērnā gada 18. jūlija slēgts 11. tramvaja maršruts un "Rīgas satiksme" pasažieru pārvadājumus šajā laikā organizē ar 11T maršruta autobusiem.

Balstoties uz šīs dienas pieņemto Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas lēmumu, uzņēmums plāno no otrdienas, 20. jūnija, atjaunot 11. tramvaja maršrutu, bet slēgt 11T autobusa maršrutu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti