Par seksuālu vardarbību pret 16 gadus vecu jaunieti aiztur vairākkārt sodītu vīrieti

Valsts policija jūnija sākumā par sevišķi smaga seksuālā rakstura nozieguma izdarīšanu pret nepilngadīgu personu aizturēja kādu 55 gadus vecu vīrieti. Noskaidrots, ka iespējamais vainīgais vīrietis dienu pirms aizturēšanas bija sekojis cietušajai jaunietei un ar varu veicis seksuāla rakstura darbības ar minēto meiteni, informēja policijā.

Valsts policijā vērsās kāda 16 gadus veca meitene, kura likumsargiem stāstīja, ka 1. jūnijā pret viņu veikta seksuāla vardarbība, proti, todien ap pulksten 18 jauniete izkāpa no autobusa Valdlaučos un pie viņas piegāja aizdomās turētais. Vīrietis ar spēku turēja meitenes rokas, aizspieda muti, aiztika viņas krūtis un lika viņai parādīt dzimumorgānus, pēc kā viņš pameta notikuma vietu.

Policija aizdomās par šī nozieguma izdarīšanu nākamajā dienā, 2. jūnijā, aizturēja 1968. gadā dzimušu vīrieti, kurš jau iepriekš vairākkārt sodīts par seksuāla rakstura noziegumu izdarīšanu.

Minētais vīrietis vien piecas dienas pirms nozieguma izdarīšanas bija atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, iegūti pietiekami daudz pierādījumu aizturētās personas atzīšanai par aizdomās turēto saskaņā ar Krimināllikuma 160. panta trešo daļu (seksuāla vardarbība pret nepilngadīgo). Par šādu noziegumu var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz 12 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz pieciem gadiem.

Aizturētajam vīrietim tika piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti