No svētdienas vilcieni kursēs pēc vasaras grafika

Svētdiena, 11. jūnijā, stāsies spēkā vilcienu kustības vasaras grafiks. Būtiskas vilcienu kustības izmaiņas gaidāmas Daugavpils virzienā. Grafiks ir papildināts ar papildu reisiem uz galamērķiem Jūrmalas un Saulkrastu virzienā.

Vakara vilciena Rīga–Krustpils maršruts tiek pagarināts līdz Daugavpils stacijai, un tā atiešanas laiks no Rīgas stacijas būs plkst. 21.01. Tāpat no 12. jūnija ir norīkots papildu reiss maršrutā Daugavpils–Rīga. Vilciens no Daugavpils stacijas aties plkst. 3.25 un Rīgā ienāks plkst. 7.00. Savukārt vilciens Līvāni–Rīga svētdienu pēcpusdienās vasaras sezonā ir atcelts. Tas atsāks kursēt 3. septembrī.

Siguldas dzelzceļa līnijā vilcieni, kas darbadienās kursē plkst. 19.38 no Siguldas uz Rīgu un plkst. 20.16 no Rīgas uz Siguldu, turpmāk kursēs arī svētdienās.

Izmaiņas skar arī lielu daļu vilcienu atiešanu no galapunktiem un ceļā pavadīto laiku Jelgavas dzelzceļa līnijā. Tās ir saistītas ar VAS "Latvijas dzelzceļš" infrastruktūras modernizācijas darbiem – pasažieru platformu būvniecības un vilcienu kustības ātruma palielināšanas projektiem.

KONTEKSTS:

"Pasažieru vilciens" ir izveidots 2001. gadā, nodalot iekšzemes pasažieru pārvadājumus no "Latvijas dzelzceļa" veiktajām funkcijām. Iepriekš "Pasažieru vilciens" 100% bija "Latvijas dzelzceļa" meitasuzņēmums, taču 2008. gada oktobrī tas tika pārveidots par valsts uzņēmumu.

Līdz šī gada beigām plānots saņemt 32 elektrovilcienus, kuri būs pilnībā gatavi pasažieru pārvadājumiem. Katrs no tiem sastāvēs no četriem vagoniem. Viena elektrovilciena garums būs 109 metri. Katrā vilcienā būs sēdvietas 436 pasažieriem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti