Uz prāmja ceļā no Zviedrijas uz Ventspili izcēlies ugunsgrēks, pasažieri nav apdraudēti

Zviedrijas Jūras administrācija informē, ka pirmdien izcēlies ugunsgrēks uz prāmja "Stena Scandica", kas kursē starp Ventspili un Zviedrijas ostu Nīnashamnu. Uz prāmja ir ap 300 cilvēku, bet Zviedrijas varas iestādes ziņo, ka ugunsgrēks ir savaldīts un pasažieru dzīvība nav apdraudēta.

Piesardzības nolūkā uz notikuma vietu devušies glābšanas kuģi un helikopteri, taču secināts, ka pasažieru evakuācija nav nepieciešama. Paredzams, ka tuvāko stundu laikā prāmis tiks aizvilkts atpakaļ uz Nīnashamnas ostu, ziņo aģentūra "AFP".

Prāmju kompānija "Stena Line" informē, ka prāmis bija ceļā no Zviedrijas uz Ventspili. Uz kuģa ir 241 pasažieris un 58 apkalpes locekļi. Ugunsgrēks izcēlies pulksten 12.29 pēc vietējā laika.

Ugunsgrēka trauksme atskanēja, kad kuģis bija netālu no Gotska Sandēnas salas (neapdzīvota sala uz ziemeļiem no Gotlandes).

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Zviedrijas mediji vēsta, ka ugunsgrēks izcēlies kravas automašīnas saldētavas konteinerā uz automašīnu klāja. Incidenta vietā radušies dūmi, bet nebija vērojama atklāta liesma.

Kuģa apkalpe izmanto ūdeni, lai atvēsinātu konteineru un likvidētu ugunsgrēku.

Šobrīd nav ziņu par ugunsgrēkā cietušajiem, domājams, ka pasažieru evakuācija nebūs vajadzīga.

"Stena Scandica" ir 222 metrus garš prāmis, kas būvēts 2005. gadā, bet pirms pāris gadiem tam tika veikts kapitālais remonts, veicot kuģa korpusa pagarināšanu. Tagad kuģis var uzņemt līdz 970 pasažieru.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti