Holivudas producentam Vainstainam par seksuāliem uzbrukumiem draud mūža ieslodzījums

Holivudas producentam Hārvijam Vainstainam ir izvirzītas jaunas apsūdzības, iepriekš viņam izvirzītas apsūdzības par divām izvarošanas epizodēm, un viņam draud mūža ieslodzījums, ziņo raidsabiedrība BBC.

Pirmdien, 2.jūlijā, Manhetenas prokuratūra paziņojusi, ka kinoproducents tiek apsūdzēts vēl vienā izvarošanas epizodē, kā arī divās seksuālā uzbrukuma epizodēs. Šis ir viens no visnopietnākajiem krimināllikuma pantiem Ņujorkas štatā un paredz sodu no 10 gadiem cietumā līdz pat mūža ieslodzījumam.  

Apsūdzības izvirzītas par jaunu iespējamo Vainstaina upuri. Iepriekš nebija zināms par trešo sievieti, kura vērsās pret producentu. Trešās sievietes vārds netiek atklāts, bet zināms, ka runa ir pa 2006.gadā notikumiem. Sieviete apgalvo, ka Vainstains piespiedis viņu nodarboties ar orālo seksu.  

Maija nogalē producentam izvirzīja apsūdzības divas sievietes. Viena no viņām, aktrise Lūsija Evansa, apgalvoja, ka 2004.gadā Vainstains piespiedis viņu nodarboties ar orālo seksu. Otrās sievietes vārds netiek izpausts, bet ir zināms, ka viņa apsūdz Vainstainu izvarošanā.

Prokuratūra paziņoja, ka jaunās apsūdzības izvirzītas, “pateicoties uzmākšanos pārdzīvojušo sieviešu lielai drosmei un gatavībai par to ziņot”.  

Vainstains apsūdzības noraida.

Kamēr notiek izmeklēšana, Vainstains atrodas brīvībā – Manhetenas tiesa nolēma atbrīvot viņu pret 1 miljona dolāru drošības naudu. Tāpat saskaņā ar tiesas lēmumu producentam jānēsā elektroniskā aproce, lai likumsargi varētu izsekot viņa pārvietošanos.

Kinoproducentu par seksuālo uzmākšanos un izvarošanām apsūdz vairāki desmiti sieviešu. Pirmā apsūdzība izskanējusi pirms deviņiem mēnešiem, un kopš tā laika kopumā vairāk nekā 50 sievietes, tajā skaitā pazīstamas aktrises, pastāstījušas par 65 gadus vecā Vainstaina darbībām.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti