Ātrslidotājs Silovs Krievijā masu startā izcīna 13. vietu

Latvijas ātrslidotājam Haraldam Silovam svētdien izdevās izcīnīt 13. vietu Krievijā notiekošajā pasaules čempionāta individuālajās distancēs masu starta sacensībās. Viņš sacensību uzvarētājam, Dienvidkorejas sportistam Sunhunam Lī zaudēja 3,46 sekundes, liecina organizatoru informācija.

Pirmās vietas ieguvējs Lī distanci veica septiņās minūtēs un 18,26 sekundēs. Otrās vietas ieguvējs nīderlandietis Arjans Strūtings līderim zaudēja sešas sekundes simtdaļas, savukārt francūzis Aleksis Kontēns ierindojās trešajā vietā.

Sacensībās masu startā piedalījās 24 sportisti.

Jāatgādina, ka Silovs savas sportista gaitas sāka kā šorttrekists, ātrslidošanai pievēršoties tikai neilgi pēc olimpiskajām spēlēm Vankūverā. Viņš kļuva par pirmo sportistu, kurš vienās olimpiskajās spēlēs startēja abās disciplīnās.