Kas jāmaina Latvijas sportā? - Iespējama pedofilija komandas iekšienē. Prokuratūra izvirza apsūdzību florbolistam.

Florbola līgas spēle sievietēm FK "Ķekava" - "NND/RJTC"

Patrīcija Eiduka "Tour de Ski" pēdējā posmā izcīna piekto vietu un atkārto karjeras rekordu

Distanču slēpotāja Eiduka «Tour de Ski» pēdējā posmā izcīna 5. vietu un atkārto karjeras rekordu

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka svētdien Itālijā "Tour de Ski" seriāla pēdējā posmā izcīnīja 5. vietu, atkārtojot augstvērtīgāko rezultātu Latvijas slēpošanas vēsturē, bet kopvērtējumā latviete bija astotā, sasniedzot jaunu rekordu.

"Tour de Ski" svētdien noslēdzās ar sacensībām desmit kilometros brīvajā stilā ar kopēju startu. Pēdējā trešdaļā no distances sportistes devās augšup kalnā pa kalnu slēpošanas trasi.

Pēdējā posmā uzvaru izcīnīja amerikāniete Sofija Laukli, kura finišēja 38 minūtēs un 16,5 sekundēs, otro vietu guvusī norvēģiete Heidi Venga zaudēja 17,1 sekundi, bet trešajā pozīcijā finišējusī francūziete Dolfīne Klodela bija 37,7 sekundes lēnāka.

Eiduka finišēja 2,3 sekundes pēc labāko trijnieka un par 7,5 sekundēm bija priekšā tūres čempionei Džesijai Diginsai no ASV.

"Tour de Ski" noslēgumā Diginsa par 31,6 sekundēm apsteidza Vengu un par 39,7 sekundēm – šodien ceturtajā vietā finišējušo somieti Kertu Niskanenu. Eiduka uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 23,5 sekundes, pirmo reizi tūri noslēdzot pirmajā desmitniekā.

Janvāra otrajā pusē notiks Pasaules kausa posmi Oberhofas trasē Vācijā un Gomsas apvidū Šveicē, bet februārī tiks aizvadītas sacensības Ziemeļamerikā – Kenmoras pilsētā Kanādā un Mineapolisas trasē ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti (Somija), Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).

Eidukai iepriekšējā sezona bija sportistei labākā Pasaules kausā, kur viņa uzvarēja U-23 ieskaitē. Pērn janvārī "Tour de Ski" seriāla sacensībās Oberstdorfā viņa 20 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā izcīnīja piekto vietu, kas ir Latvijas slēpošanas vēsturē augstākā vieta Pasaules kausa posmā.