Valsts prezidents sveic Samoilovu un Šmēdiņu

Valsts prezidents Andris Bērziņš piektdien tikās ar Pasaules kausa sezonas uzvarētājiem pludmales volejbolā Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, kā arī viņu treneriem Andri Šmēdiņu un Genādiju Samoilovu, informēja prezidenta Preses dienestā. Prezidents pārrunāja sezonas norises un apsveica pludmales volejbolistus ar izcilo panākumu.

Valsts prezidents uzsvēra, ka liels nopelns dueta panākumos ir veiksmīgajam tēvu un dēlu sadarbības modelim, kas liecina par stipru komandas garu. Sportisti Bērziņam pastāstīja, ka viens no viņu izvirzītajiem mērķiem saistās ar 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, kur volejbolisti cer gūt augstākos sasniegumus. Par izcilo panākumu atslēgu sarunas dalībnieki nosauca ne tikai talantu, bet arī milzīgu darbu, ko iegulda fiziskajā sagatavotībā.

Bērziņš dalījās pieredzē par laiku, kad pats aktīvi spēlēja volejbolu, un uzsvēra, ka valsts sporta politikas veidošanā būtu vairāk jābalstās uz sporta centriem, kuros jau ir modernas sporta būves un profesionāli treneri, kā arī iespēja bērniem un jauniešiem iegūt labu pamatizglītību.

Samoilovs un Šmēdiņš 2013.gada sezonā uzvarēja trijos "Grand Slam" posmos, bet vēl divos tikpat augsta līmeņa turnīros cīnījās finālā, savukārt vienā ieguva trešo vietu. Viņi arī izcīnīja Eiropas čempionāta sudraba godalgas. Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) Jāni Šmēdiņu apbalvoja kā gada labāko gremdētāju, labāko laukuma spēlētāju, labāko cēlāju un labāko sportistu, savukārt sportistu duets atzīts par gada labāko komandu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Volejbols
Sports
Jaunākie
Interesanti