«RTU/Robežsardze» un «Biolars/Jelgava» volejbolisti ar uzvarām sāk pusfinālus

Uzvaras pirmajās spēlēs Latvijas čempionāta pusfinālos sestdien izcīnīja "RTU/Robežsardze" un "Biolars/Jelgava" volejbolisti. Pašreizējiem čempioniem "RTU/Robežsardzei" uzvara 3:2 ļāva izvirzīties vadībā pret Daugavpils Universitāti, turpretim "Biolars/Jelgava" ar piecos setos gūtu uzvaru 3:2 spēra pirmo soli pretim panākumam cīņā ar "Poliurs/Ozolniekiem", liecina rīkotāju informācija. Lai iekļūtu finālā, sērijā nepieciešams gūt trīs uzvaras.

Abas spēles risinājās pēc līdzīga scenārija - gan Rīgā, gan Jelgavā komanda, kas bija pārāka pirmajos divos setos, nespēja pārsvaru noturēt, un uzvarētāja noteikšanā par izšķirošu kļuva piektais sets. Rīgā pārāki bija "RTU/Robežsardzes" volejbolisti, kam neveiksmes pirmajos divos setos neliedza izcīnīt uzvaru mačā.

Savukārt Zemgales olimpiskajā centrā "Biolars/Jelgava" uzvarēja pirmajos divos setos un spēja atgūties piektajā setā pēc tam, kad pretinieki rezultātu bija līdzsvarojuši. "Biolars/Jelgava" šosezon uzveica "Poliurs/Ozolnieku" volejbolistus Baltijas līgas pusfinālā.

Sērija turpināsies ar otrajām spēlēm jau svētdien Daugavpilī un Ozolniekos. Pusfinālu zaudētāji cīņu turpinās par bronzas medaļām.

Pērn Latvijas čempionātā uzvarēja "RTU/Robežsardze", finālsērijā ar 3:0 pārspējot "Biolars/Jelgavu".

Latvijas volejbola čempionāta pusfinālu spēles

*"Biolars/Jelgava" - "Poliurs/Ozolnieki" 3:2 (25:23, 2:20, 21:25, 22:25, 15:10)

Sērijā: 1:0

*"RTU/Robežsardze" - Daugavpils Universitāte 3:2 (23:25, 19:25, 25:15, 25:17, 15:11)