«RTU/Robežsardze» nostiprinās vadībā Latvijas volejbola čempionāta finālsērijā

"RTU/Robežsardze" volejbolisti trešdien pretinieku laukumā ar 3:2 uzvarēja "Biolars/Jelgava" vienību otrajā Latvijas čempionāta finālspēlē, izvirzoties vadībā sērijā līdz trim uzvarām ar 2:0, informēja Latvijas Volejbola federācija.

"Biolars/Jelgava" uzvarēja pirmajā setā ar 25:22, otrajā pārāki bija viesi ar 25:21, trešajā mājinieki ar 25:14, tomēr ceturtajā un piektajā setā uzvarēja pašreizējie čempioni "RTU/Robežsardze" ar 25:13 un 15:12.

Sērijā līdz trīs uzvarām trešais mačs 11. aprīlī notiks "Daugavas" sporta namā, Rīgā. Uzvarot arī šajā cīņā, laukuma saimnieki jau var nodrošināt sezonas čempionu titulu.

Jau vēstīts, ka pirmajā cīņā sestdien ''RTU/Robežsardze'' savās mājās uzvarēja ar 3:1.

Sērijā par bronzas medaļām Daugavpils universitāte ir vadībā 1:0 pār "Poliurs/Ozolnieki". Sērijā līdz divām uzvarām arī daugavpilieši sestdien var nodrošināt godalgas, ja uzvarēs nākamajā spēlē savās mājās.