Pļaviņa un Egleskalna duets februārī cer sākt treniņus ar pilnu jaudu

Olimpiskais bronzas medaļnieks pludmales volejbolā Mārtiņš Pļaviņš cer uz sava pārinieka Hermana Egleskalna ātru atlabšanu, lai februārī duets treniņos jau varētu sākt darboties ar pilnu jaudu. Pļaviņš Latvijas Radio pirmdien pastāstīja, ka pagaidām ar maksimālu slodzi Egleskalns savainojuma dēļ vēl netrenējas.

Treniņus Pļaviņš ar Egleskalnu sāka pagājušajā nedēļā, un pirmās divas nedēļas slodzes nemainīs. Taču turpinājumā treniņu darbs kļūs intensīvāks, un Pļaviņš cer, ka februārī Egleskalns būs pilnīgi sadziedējis kāju.

Pagaidām duets ir aizvadījis tikai divus treniņus smiltīs, un vēl neforsē ar lēcieniem, bet piestrādā pie tehniskām lietām, lai netraucētu Egleskalna kājas dzīšanai. Fiziskajos treniņos Egleskalns var veikt 95% no maksimuma, un tas ir daudz, atzina Pļaviņš.

Par svarīgu nosacījumu Pļaviņš uzskata arī Egleskalna psiholoģisko gatavību darboties ar pilnu slodzi pēc savainojuma sadziedēšanas. Kad tiktāl būs tikts, tad jau varēs vairāk varēs spriest par to, pie kā vairāk jāpiestrādā, paskaidroja Pļaviņš.

Iepriekšējā sezonā Pļaviņš lielākoties spēlēja pārī ar Aleksandru Soloveju, bet pēc olimpiskā bronzas starta kopā ar Jāni Šmēdiņu Londonas olimpiskajās spēlēs vēlāk izmēģināja spēkus arī pārī ar Jāni Pēdu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti