Latvijas volejbola izlases trenera Kēla trenētā «Parnu» uzvar «RTU/Robežsardzi»

Baltijas volejbola līgas duelī attiecības svētdien skaidroja Latvijas valstsvienības bijušā trenera Raimonda Vildes un esošā trenera Āvo Kēla vadītās komandas – “RTU/Robežsardze” un “Parnu VK”, kuru pārstāv latvieši Toms Švāns un Atvars Ozoliņš. Šoreiz uzvaras lauri valstsvienības tagadējā trenera trenētajai vienībai.

Iepriekš izbraukumā rīdzinieki izcīnīja drošu panākumu 3-0, un pēc panākuma lūkoja arī šoreiz. Pirmais sets ritēja punkts punktā, neliels pārsvars gan piederēja “RTU”, tomēr seta vidusdaļā igauņi spēja līdzsvarot spēli. Galotnē veiksmīgāki izrādījās rīdzinieki, kuri ar piekto seta bumbu uzvarēja pirmo spēles nogriezi ar 30:28.

Otrajā setā pērnavieši sakārtoja savu spēli un, pieliekot gan servē, gan uzbrukumā, otrais sets uzvarēts ar 25:18. Pēc diviem setiem neizšķirts 1-1.

Rīdzinieku lielais kļūdu skaits servēs neļāva pacīnīties trešajā un ceturtajā setā. Zaudējumi ar 20:25 un 19:25. Visā spēlē pārāki Pērnavas volejbolisti ar 3-1.

Būtisku pienesumu igauņu komandai deva Toma Švāna spēle. “Labāk tikām galā ar servju uzņemšanu, un arī viņi jau neservēja tik labi,” pēc spēles LTV atzina Švāns, norādot, ka pērnavieši pārņēmuši iniciatīvu un spēja izcīnīt uzvaru.

Pēc zaudējuma pērnaviešiem “RTU/Robežsardze” šobrīd ar 39 punktiem ieņem līgas kopvērtējuma tabulā dalītu trešo vietu. Bet Švāna un Ozoliņa pārstāvētā komanda ar 36 punktiem nostiprinājās turnīra ceturtajā vietā.