Latvijas volejbola izlase otrajā pārbaudes spēlē piekāpjas portugāļiem

Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība ceturtdien izbraukumā Portugālē ar 2:3 zaudēja mājinieku izlasei otrajā no abu komandu trim savstarpējām pārbaudes spēlēm, informēja Latvijas Volejbola federācija.

Latvijas volejbolisti bija pārāki pirmajos divos setos, tomēr uzvarai ar to bija par maz - 2:3 (25:17, 25:21, 20:25, 17:25, 8:15).

Pamatsastāvā Atvara Ozoliņa vietā devās Toms Vanags. Maiņas Latvijas izlasē sākās pēc uzvarētā pirmā seta, bet trīs pēdējos setos laukumā bija nosacīti otrais sastāvs. Savukārt Portugālei daļa pamatsastāva laukumā devās trešajā setā, bet citi tā arī palika uz soliņa.

Rezultatīvākais Latvijas izlasē ar 15 punktiem bija Edvarts Buivids, mājiniekiem ar 21 punktu izcēlās Brunu Kunja.

Arī otrajā spēlē Latvijai bija padaudz kļūdu servēs un sliktāka servju uzņemšana nekā dienu iepriekš. Uzbrukumā vairāk punktu guva Latvija, taču arī vairāk kļūdījās un iestrēga blokā.

Jau vēstīts, ka pirmajā abu komandu spēlē trešdien Latvijas izlase uzvarēja ar 3:0. Vēl vienu maču Portugāles pilsētiņā Vilaflorā komandas aizvadīs piektdien.

Portugālē Latvijas izlasei ir pirmās trīs no piecām pārbaudes spēlēm pirms augusta vidū paredzētā starta Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.