Žolnerovičs un Bernsone pirmie sasniedz finišu Liepājas pusmaratonā

Latvijas rekordists Valērijs Žolnerovičs un Liene Bernsone sestdien bija ātrākie skrējēji tradicionālajā Liepājas pusmaratonā, liecina sacensību rīkotāju informācija.

Liepājā atjaunotajā pusmaratona trasē Žolnerovičs 21,097 kilometrus noskrēja stundā, deviņās minūtēs un 17 sekundēs, ar ko nepietika, lai labotu sev piederošo Liepājas pusmaratona rekordu (1.07:47), taču ļāva par septiņām sekundēm apsteigt otrās vietas ieguvēju Renāru Rozi. Trešais finišēja lietuvietis Artūrs Meška, no uzvarētāja atpaliekot minūti un 53 sekundes.

Sievietēm Bernsone Liepājas Vieglatlētikas kluba rīkotajās sacensībās uzvarēja ar rezultātu viena stunda, 24 minūtes un 26 sekundes. Otrā finišu sasniedza Jolanta Liepiņa, atpaliekot no uzvarētājas minūti un 31 sekundi. Trešā mērķa līniju šķērsoja Liepājas pusmaratona rekordiste lietuviete Gite Norgiliene, kuras rezultāts bija viena stunda, 27 minūtes un 19 sekundes. Klaipēdietei Norgilienei piederošais sacensību rekords ir 1.18:24.

Žolnerovičam pieder gan Latvijas rekords pusmaratonā (1.04:43) gan maratonā (2.15:55). Viņš ir izpildījis arī kvalifikācijas normatīvu, lai augustā varētu Maskavā startēt pasaules čempionātā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti