Rīta Panorāma

Intervija ar Mārtiņu Kaprānu par pētījumu par Baltijas sabiedrību ideoloģisko polarizāciju

Rīta Panorāma

Eiroparlamenta vēlēšanas 2019. Linda Ozola (JKP), Kristaps Kauliņš (LSDSP)

Intervija ar Dmitriju Miļkeviču

Vieglatlētikas savienība plāno Rīgā sarīkot Eiropas jaunatnes čempionātu

Latvijas Vieglatlētikas savienībā (LVS) sagaida, ka nākamvasar "Daugavas" stadionā Rīgā būs atjaunots segums, bet vēl pēc vairākiem gadiem galvaspilsētā varētu uzņemt Eiropas jaunatnes čempionātu, ceturtdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs.

Pašmāju vieglatlētikā attīstības kurss pēc LVS prezidenta maiņas nav mainījies, uzsvēra Miļkevičs. Savienības prezidenta amatā marta beigās atgriezās Arnis Lagzdiņš, kurš vairāk darbojas sporta veida stratēģijas attīstīšanā un finanšu piesaistē programmu realizācijai. Viens no mērķiem vieglatlētu saimē ir vēlreiz sarīkot Latvijā Eiropas čempionātu jauniešiem.

Iepriekšējo reizi Eiropas spēcīgākie jaunie vieglatlēti medaļas Rīgā dalīja 1999.gadā, kad "Daugavas" stadionā startēja arī Miļkevičs.

Lai Rīgā sarīkotu tik vērienīgas sacensības, ir vajadzīga laba komanda, atzina Miļkevičs. LVS pašlaik kontaktējas ar Eiropas vieglatlētikas jumtorganizāciju, lai skaidri zinātu, kas jādara, lai pēc 5-6 gadiem varētu vēlreiz sarīkot Eiropas jaunatnes čempionātu.

LVS aktīvi piedalās dažādos projektos un ļoti grib sacensības rīkot "Daugavas" stadionā. Vieglatlētikas vadība ir uzklausījusi solījumus, ka nākamvasar "Daugavas" stadiona segums jau varētu būt nomainīts, tiesa, skrejceļiem vajadzēja tikt atjaunotiem jau šogad. "Daugavas" stadionā vieglatlētiem ir vajadzīgi ne tikai kvalitatīvi skrejceļi, bet arī mūsdienu prasībām atbilstošs iesildīšanās laukums un manēža.

Pašlaik izlases līmeņa sportisti izvēlas treniņiem mīkstāku segumu un "Daugavas" stadionā netrenējas. Pārāk cietā seguma dēļ šovasar galvaspilsētā nenotiks "Rīgas kausu" izcīņa, kas risināsies Ogrē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti