Soļotājs Pārums: Gadu gaitā soļošanā ir mainījusies tiesāšana

Piektdien Riodežaneiro olimpiskajā trasē izies soļotāji Arnis Rumbenieks un Agnese Pastare. Kas gadu laikā šajā sporta veidā ir mainījies? Tiesāšana - tā Latvijas Radio atzina divkārtējs Eiropas vicečempions veterāniem soļošanā Ojārs Pārums.

Pārums ir vairākkārt atzīts par Iecavas populārāko sportistu, divkārtējs Eiropas vicečempions veterāniem soļošanā, 1998. gadā ieguvis Iecavas Gada cilvēka titulu, 2000. gadā bijis Latvijas vieglatlētu delegācijas karognesējs Eiropas veterānu čempionāta atklāšanas parādē, pirms diviem gadiem Iecavas stadionā notika viņa 70 gadu jubilejai veltīts soļojums, ko rīkoja Ojāra trīs dēli un meita kopā ar ģimenēm.  

Sportists ar soļošanu sācis nodarboties agrā bērnībā, taču šo sportu nav pametis novārtā arī šodien. Runājot par soļošanu, vecmeistars atzīst, ka gadu laikā ir mainījusies tiesāšana. Stāstot par savām gaitām, viņš atcerējās, ka savulaik šo sportu ir gribējuši iznīcināt, taču tas nav izdevies.

Savukārt 49 gadu vecumu sasniegušais soļotājs Modris Liepiņš, kurš startējis soļošanā trīs olimpiskajās spēlēs, Latvijas Radio atzina, ka šajā laikā mainījies nav praktiski nekas, arī soļošanas tehnika. Arī distancēs uzrādītie laiki praktiski neesot mainījušies.
 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti