Prokopčuki skriešanas skolā sniegs padomus skriet gribētājiem

Sezonas noslēdzošajā "Lattelecom" Rīgas maratona skriešanas skolā 28.martā padomus skriešanas entuziastiem sniegs titulētākā Latvijas maratoniste Jeļena Prokopčuka un viņas treneris un vīrs Aleksandrs Prokopčuks, pirmdien pavēstīja organizatori. Prokopčuki palīdzēs skrējējiem apgūt noderīgas zināšanas par treniņu un sagatavošanās procesu.

Skriešanas skolas apmācību programmā 28.martā ir ietvertas visas skrējējiem aktuālās tēmas par treniņu plāniem, piemērotāko apavu un uztura izvēli, kā arī par izvairīšanos no traumām un treniņu veselīgumu. Padziļināti tiks apskatītas skrējējiem aktuālākās veselības un fizioloģijas tēmas, tai skaitā sirdsdarbības un vielmaiņas jautājumi.

Sesijā "Skrējējs skrējējam" par skriešanu un pieredzi profesionālajā sportā dalīsies arī garo distanču skrējēja Anita Kažemāka, savukārt aktieris un pusmaratonists Intars Rešetins stāstīs par visas ģimenes aktīvo aizraušanos ar skriešanu un atbalstīšanas mākslu.

Skriešanas skolas nodarbības 28.martā paredzētas "Radisson Blu Hotel Latvija" zālē "Alfa" no plkst. 10 līdz 16. Rīgas maratona skriešanas skola notiek kopš 2013. gada un to ir apmeklējuši jau vairāk nekā 3000 skrējēju. Skriešanas skola paredzēta visplašākajai auditorijai – gan iesācējiem, gan pieredzējušiem skrējējiem. 

Dalība skriešanas skolā ir bezmaksas, bet reģistrēties iespējams www.lattelecomrigasmaratons.lv. Reģistrācija turpinās līdz 27.martam vai 250 pieteikumiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vieglatlētika
Sports
Jaunākie
Interesanti