«Australian Open» līdzšinējais čempions Džokovičs izstājas ceturtdaļfinālā

Trijos "Australian Open" pēc kārtas uzvarējušais Serbijas tenisists Novaks Džokovičs otrdien gada pirmajā "Grand Slam" turnīrā izstājās ceturtdaļfinālā, kur četras stundas ilgušā piecu setu cīņā ar 6-2, 4-6, 2-6, 6-3, 7-9 zaudēja šveicietim Stanislasam Vavrinkam.

Pusfinālā Vavrinka tiksies ar čehu Tomāšu Berdihu, kurš četru spēcīgāko dalībnieku vidū iekļuva ar uzvaru 6-1, 6-4, 2-6, 6-4 pār turnīra trešo raketi spāni Davidu Fereru. Berdihs pirmo reizi spēlēs Austrālijas atklātā čempionāta pusfinālā, bet iepriekšējos trīs gadus viņš Melburnā zaudēja ceturtdaļfinālā.

Atlikušie divi ceturtdaļfināli risināsies trešdien, kad pasaules ranga līderis spānis Rafaels Nadals spēlēs pret Bulgārijas tenisistu Grigoru Dimitrovu, bet brita Endija Mareja pretinieks būs šveicietis Rodžers Federers.

Sieviešu vienspēļu turnīrā pusfinālā otrdien iekļuva Ķīnas tenisiste Li Na un kanādiete Eižēnija Bušāra. Austrālijas atklātā čempionāta debitante Bušāra ar 7-5, 5-7, 6-2 pieveica serbieti Anu Ivanoviču, bet Li uzvarēja Itālijas tenisisti Flāviju Penetu - 6-2, 6-2.