Šteinbergs kļūst par Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta departamenta direktoru

Daugavpils olimpiskā centra valdes loceklis Vladimirs Šteinbergs konkursā izraudzīts par Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Sporta departamenta vadītāju, LSM.lv piektdien informēja ministrijā. 

Darba gaitas jaunajā amatā Šteinbergam paredzēts sākt pirmdien, 24. jūlijā, kad IZM plāno sniegt papildus informāciju gan par uzvarējušo pretendentu, gan aizvadītā konkursa norisi. 

IZM Sporta departamenta direktors ir valstī augstākais sporta ierēdnis. 

Daugavpils Olimpisko centru Šteinbergs vada kopš 2019. gada. Līdz tam viņš ir strādājis Latvijas Futbola federācijā un bija Rīgas Futbola skolas direktora vietnieks no 2013. līdz 2019. gadam.

Šteinbergs ir absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju Sporta un izglītības vadības specialitātē, kā arī studējis maģistrantūrā vadības zinības Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē, specializējoties stratēģiskās vadības un līderības jomā, liecina aģentūras LETA informācija.

IZM Sporta departamenta direktora amatu pēc vairāk nekā 10 gadu ilguša darba pavasarī pameta Edgars Severs, kurš pārcēlās uz Iekšlietu ministriju. Severs kļuva par Iekšlietu ministrijas Veselības un sporta centra direktora vietnieku darba aizsardzības, fiziskās sagatavotības un sporta jautājumos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti