Latvijas skeletoniste Lelde Priedulēna sestdien Leikplesidā, ASV, izcīnīja 7.vietu Pasaules kausa sezonas otrajā posmā, kas risinājās sarežģītos laikapstākļos ar sniegu un puteni. No Ziemeļamerikas skeletonisti atgriežas mājās un sezonu turpinās pēc Jaungada Eiropas trasēs.

Uzvaru divu braucienu summā nodrošināja austriete Janīna Floka, kura finišēja pēc minūtes un 49,77 sekundēm. Lielbritānijas olimpiskā čempione Lizija Jarnolda zaudēja 0,81 sekundi un bija otrā, savukārt pirmo reizi vietu uz goda pjedestāla nopelnīja Kanādas sportiste Mirela Raņeva, kuru no uzvarētājas šķīra 1,15 sekundes.

Leldes Priedulēnas 2.brauciens

Priedulēna no Flokas atpalika 1,62 sekundes.

Leldes Priedulēnas 1.brauciens

Pirmajā braucienā, startējot ar 12. numuru, Lelde vietām sniegotajā trasē spēja sasniegt septīto rezultātu.

Telefonsaruna ar Daini Dukuru pēc 1.brauciena

Latvijas skeletona izlases treneris Dainis Dukurs pēc pirmā brauciena telefonsarunā Latvijas Televīzijā uzteica sportisti par paveikto. Viņš arī piebilda, ka Leldei tika izvirzīts uzdevums posmā cīnīties par 6. līdz 8.vietu.

Telefonsaruna ar Daini Dukuru pēc 2.brauciena

Arī ar otrajā braucienā Leldes paveikto Dukurs bija apmierināts, sakot, ka putenī un sniegā tas ir labs rezultāts. "Lelde malacis, mazs solītis uz priekšu," teica Dukurs.

Otrajā braucienā Priedulēnai bija devītais rezultāts.

Sezonas pirmajā posmā Lelde decembra sākumā Vistlerā, Kanādā, ieguva 9.vietu.

Jau vēstīts, ka skeletonā vīriešiem brāļi Dukuri arī sezonas otrajā posmā uz pjedestāla netika. Tomass Dukurs bija ceturtais un par vienu pozīciju apsteidza jaunāko brāli Martinu.

Leikplesidā Pasaules kausa sezonu turpina arī bobslejisti, tiesa, bez vāciešiem, kā arī Latvijas sportistiem, kuri turpina gatavoties Eiropā.

Divnieku konkurencē uzvarēja mājinieku pilota Stīvena Holkomba ekipāža, labāko trijniekā apsteidzot divus Kanādas divniekus, kurus pilotēja Džastins Kripss un Kriss Springs.

Turpretim četriniekos nepārspēta palika šveicieša Riko Petera ekipāža, tālākās pozīcijās laureātu trijniekā atstājot mājinieku Holkombu un kanādieti Springu.