Martins Dukurs intervijā BBC: Esmu pret sistēmu, nevis Krievijas sportistiem

Martinam Dukuram pēc karjerā piektās uzvaras pasaules čempionātā nebija iebildumu pret Krievijas skeletonistu dalību sacensībās, lai gan ir aizdomas par vairāku atlētu dalību Krievijā uzturētajā dopinga sistēmā Soču ziemas olimpiskajās spēlēs. Dukurs intervijā BBC sacīja, ka ir pret negodīgu sistēmu, bet sportisti ir viņa sāncenši, ja nav vainīgi dopinga pārkāpumā.

Martins uzsvēra, ka pašlaik nav pierādījumu, kas apliecinātu Krievijas sportistu vainu. Tādēļ viņš neiebilst, ka arī viņam labi zināmie Krievijas atlēti startēja pasaules čempionātā Kēnigszē trasē. 

"Neviens pašlaik nav teicis, ka viņi ir vainīgi, tādēļ viņi var startēt sacensībās. Ja būs vainīgi - tad čau," savu nostāju raksturoja Martins Dukurs.

Pasaules čempionāts risinās Kēnigszē, lai gan iepriekš bija plānots sacensības sarīkot olimpiskajā Soču trasē. Dukuri bija vieni no aktīvākajiem oponentiem, kuri iebilda pret pasaules čempionātu Sočos, līdz Starptautiskā bobsleja un skeletona federācija ieklausījās sportistos un noteica citu sacensību vietu. Šaubas par Krievijas uzticību godīgas spēles principiem raisīja Pasaules Antidopinga aģentūras (WADA) komisijas ziņojums.

Jau ziņots, ka Martins Dukurs svētdien piekto reizi izcīnīja pasaules čempiona titulu.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Skeletons
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti