Riteņbraucējs Neilands: Rūgtums par ceturto vietu ir ļoti liels

Prestižajā "Tour de France" daudzdienu velobraucienā Latvijas riteņbraucēja Krista Neilanda vārds vairs nav svešs, pēc tam kad viņš desmitajā posmā otrdien izcīnīja ceturto vietu. Taču, kā Latvijas Radio norāda pats sportists, viņam ir ļoti liels rūgtums, un paies laiks, kamēr viņš to "sagremos".

Neilands bija vadībā, līdz trīs kilometrus pirms finiša viņu panāca riteņbraucēju grupa, un uzvaru spurtā izrāva spānis Peljo Bilbao, bet Kristam nācās samierināties ar ceturto vietu.

"Es biju tik tuvu [uzvarai] un tai pašā laikā tik tālu," sarunā ar Latvijas Radio norādīja riteņbraucējs, piebilstot, ka šādas iespējas nav bieži, un nekad nevar zināt, vai šāda iespēja kādreiz pienāks. Šoreiz viņš izdarījis visu, kas bija viņa spēkos. "Finišēju ceturtais, kas, protams, ir labs rezultāts, bet biju cerējis uz kaut ko vairāk," piebilda Neilands.

Taču riteņbraucēju arī desmitā posma ceturtā vieta iedvesmo un vairo viņa pārliecību – prestižajā velobraucienā vēl daudz etapu priekšā, un tas dod spēku turpināt cīnīties.

Neilands atzīst, ka šobrīd ir ļoti labā sacensību formā, labākajā, kādā līdz šim ir bijis. Desmitajā posmā viņš un komanda izdarīja visu ļoti labi, bet šoreiz "kārtis nesalikās".

Trešdien Neilandam plānā pietaupīt spēkus, aizbraukt līdz finišam un gatavoties nākamajiem etapiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti