Austrālijas regbija izlase sīvā cīņā uzveic Gruziju. Spilgtākās epizodes

Pasaules kausa izcīņā regbijā piektdien spēkiem mērojās divas D apakšgrupas komandas – Austrālija un Gruzija. Spītējot lietum un smagai cīņai, Austrālijas izlase uzvarēja ar rezultātu 27:8.

Spēle iesākās līdzvērtīgi, un tikai 22. minūtē Austrālijas izlasei beidzot izdevās izvirzīties vadībā, kad piezemējumu izpildīja Niks Vaits. Pārtraukumā valstsvienības devās ar rezultātu 10:3 Austrālijas labā.

Austrālijai pirmais piezemējums

Otrais piezemējums šajā spēlē tika realizēts vien 59. minūtē, kad Marika Koroibets vēl vairāk palielināja Austrālijas izlases pārsvaru.

Korobeits palielina Austrālijas pārsvaru

69. minūtē beidzot arī Gruzijai piezemējums, kuru veica Aleksanders Todua.

Gruzijai pirmais piezemējums

Austrālijas izlase gan nepalika atbildi Gruzijai parādā, un Džeks Dempsijs veica piezemējumu, panākot rezultātu 22:8.

Dempsija piezemējums

Ar to Austrālijas cīņasspars nebeidzās, un dažas minūtes pirmas spēles beigām ceturtais piezemējums.

Austrālijai ceturtais piezemējums

Austrālija iepriekš jau guvusi uzvaras pār Fidži un Urugvaju, bet piekāpusies Velsai. Tikmēr Gruzija turnīru sāka ar Velsas pārākuma atzīšanu, turpināja ar panākumu pret Urugvaju un zaudējumu Fidži.

Turnīra tabulā D apakšgrupā Austrālija ar 16 punktiem ir apakšgrupas līdere, bet Gruzija ar pieciem punktiem ceturtajā vietā.

Pasaules kausa izcīņā komandas pirmajā posmā ir sadalītas četrās apakšgrupās un 12 Japānas pilsētās izspēlē apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām iekļūs ceturtdaļfinālā. Kausa ieguvēji kļūs zināmi finālā 2.novembrī Jokohamā.