Tokijas olimpisko spēļu sacensību sākumu turpina pārcelt tuvāk rītausmas stundām

Tokijas olimpisko spēļu rīcības komiteja ceturtdien informēja par vairāku sacensību sākuma pārcelšanu tuvāk rītausmas stundām, lai mazinātu gaidāmā karstuma ietekmi uz sportistiem. Agrāk no rīta sacensības sāksies triatlonā un jāšanas sportā.

Triatlons vīriešiem un sievietēm attiecīgi 27. un 28.jūlijā sāksies plkst. 6.30 pēc vietējā laika (plkst. 0.30 pēc Latvijas laika), kas ir vienu stundu agrāk nekā tika plānots iepriekš. Vienu stundu agrāk uz plkst. 7.30 (plkst. 1.30) pārcēla arī jaukto triatlona stafeti 1.augustā.

Savukārt jāšanas sportā pagaidām zināms, ka sacensības sāksies agrāk nekā iepriekš plānotajā laikā plkst. 8.30 (plkst. 2.30), bet rīkotāji vēl precizēs, vai starts tiks pārcelts par stundu vai pusstundu.

Izmaiņas sacensību grafikā rīcības komiteja apsprieda ar Starptautisko Olimpisko komiteju (SOK) un attiecīgo sporta veidu starptautiskajām federācijām. SOK jau iepriekš akceptēja maratona un soļošanas sacensību pārcelšanu no Tokijas uz tālāk ziemeļos izvietoto Saporo, lai sportisti neriskētu ar karstuma izraisītām veselības problēmām.

Augustā Tokijā aizvadītajās testa sacensībās triatlonā rīkotājiem karstuma dēļ nācās saīsināt skriešanas distanci sievietēm, lai neriskētu ar kaitējumu dalībnieču veselībai.

Tokijas olimpiskās spēles notiks no 24.jūlija līdz 9.augustam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Olimpiskā kustība
Sports
Jaunākie
Interesanti