«Mūsas» trasē medaļas saņem Latvijas autokrosa čempioni

Bauskā “Mūsas trasē” svētdien noslēdzās Latvijas autokrosa čempionāts, kur pēdējā -5.- posmā startēja 130 sportistu, lai noskaidrotu labākos braucējus vairākās ieskaitēs. Paralēli autokrosa čempionātam risinājās arī kausa izcīņas un Folkreisa vasaras kausa izcīņas priekšpēdējais posms, tomēr galvenā uzmanība tika pievērsta auto klasēm, kur izcīnīja čempiona titulus.

VAZ jeb "Žiguļu" klasē galvenie pretendenti bija Kalvis Tets un Jānis Linde. Pēc Teta neveiksmes finālbrauciena pirmajā līkumā Lindem pietika ar otro vietu aiz lietuvieša Daiņusa Pilipaviča, lai nodrošinātu sev zelta medaļu. Savukārt "Open 2500" klasē intriga starp Jāni Kozlovski un Intu Jeršovu mazinājās, kad Jeršovs palika ārpus fināla. Tur Kozlovskis arī pēc tehniskām problēmām spēja sasniegt tik nepieciešamo 5.vietu, kas garantēja viņam čempiona titulu. Pirmais finālā finišēja Armands Plūme.

Latvijas čempions "Open 2500" klasē Jānis Kozlovskis intervijā Latvijai Televīzijai atzina, ka čempiona titulu izcīnīt bija ļoti grūti, un daudz darba bija jāiegulda tehnikas problēmu novēršanai.

Savukārt "2000 Super" klasē atkal ļoti pārliecinoši pirmais bija Ritvars Kārkliņš, kurš Latvijas čempiona nosaukumu sev bija nodrošinājis jau iepriekšējā posmā Smiltenē. Baltijas kausa ieskaitē "Bagiju 1600" klasē dominēja kaimiņi - pirmais finālā bija lietuvietis Tautvidis Urba. Tikmēr kausa izcīņā "Bagiju 600" klasē pirmā finišēja Monta Beierbaha.