Jonass pasaules čempionātā motokrosā paliek nepārspēts arī otrajā posmā

Pašreizējais titula īpašnieks MX2 klasē Pauls Jonass svētdien uzvarēja arī pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā, kas risinājās Valkensvārdā, Nīderlandē, liecina organizatoru informācija. Jaunajā sezonā aizvadītajās četrās sacīkstēs Pauls vēl ne reizi nav ļāvis konkurentiem sevi apsteigt.

KTM rūpnīcas komandas Latvijas motokrosists bija ātrākais Eiropas "Grand Prix" abos braucienos, tāpat kā pirmajā posmā Argentīnā nodrošinot 50 punktu maksimumu. Otro vietu ieņēma Jonasa komandas biedrs spānis Horhe Prado, kurš abos braucienos finišēja otrais un iekrāja 44 punktus. Trešais ar 40 punktiem bija abos braucienos 3.vietu ieguvušais dānis Tomass Kjers Olsens.

Pirmajā braucienā Jonass bija pārliecinoši ātrākais, otrās vietas ieguvēju Prado apsteidzot par gandrīz 10 sekundēm. Savukārt otrajā braucienā cīņa jau bija spraigāka, un Pauls konkurentu finišā atstāja nepilnu pussekundi aiz sevis.

Sezonas kopvērtējumā Paula rēķinā ir 100 punktu, turpretim viņa tuvākais konkurents Olsens ticis pie 82 punktiem.

Pasaules čempionāta sezonā ir paredzēti 19 posmi, tostarp septītais posms maija vidū notiks Ķegumā. Nākamās sacīkstes pēc nedēļas būs Spānijā.