Jau piektdien Lielbritānijas pilsētā Glāzgovā sāksies EČ vieglatlētikā telpās

LFF un Kaspars Gorkšs

Latvijas hokeja Virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Kurbads"

«Zemgale/LLU» hokejisti uzvar «Kurbadu», teju jau nodrošina priekšrocības pusfinālā

Abām komandām priekšpēdējā spēlē regulārajā sezonā "Zemgale/LLU" trešdien Jelgavā ar 5:3 pārspēja pašreizējos čempionus HK "Kurbads" un teju jau nodrošināja sava laukuma priekšrocības abu komandu gaidāmajā duelī pusfināla sērijā, liecina organizatoru informācija.

Trīs vārtus uzvarētājiem guva Rūdolfs Prūsis.

Pirmajā trešdaļā Prūsis panāca laukuma saimniekiem 2:0 pārsvaru. Otrā perioda sākumā Juris Upītis rezultāta starpību samazināja, bet Vladislavs Adeļsons un Prūsis nodrošināja "Zemgale/LLU" jau trīs vārtu pārsvaru. Toms Bluks trešajā periodā guva HK "Kurbads" otros vārtus, tomēr Krišs Grundmanis četras minūtes pirms beigu svilpes nostiprināja "Zemgale/LLU" vadību. "Kurbads" atbildēja vairs tikai ar Mārtiņa Oskara Freimaņa vārtu guvumu pēdējā minūtē.

Prūsis intervijā Latvijas Televīzijai pēc spēles atzina, ka piecas uzvaras pēc kārtas regulārajā sezonā pār HK "Kurbads" dod pārliecību, ka pretiniekus ir pa spēkam pieveikt gan savā laukumā, gan viesos.

Turnīra tabulā "Zemgale/LLU" regulārās sezonas izskaņā saglabās otro vietu, ja vien pēdējā kārtā sestdien nenospēlēs neveiksmīgāk kā HK "Kurbads". "Zemgale/LLU" regulāro sezonu noslēgs ar spēli pret 4.vietas īpašnieci HK "Prizma", turpretim HK "Kurbads" tiksies ar HK "Lido". Tabulā "Zemgale/LLU" ir viena punkta pārsvars pār "Kurbadu".

Pirmo vietu regulārajā čempionātā jau iepriekš nodrošinājusī HK "Mogo" trešdien ar 11:1 viesos pārspēja pastarīti HK "Lido".

Pusfinālā HK “Mogo” tiksies ar HK "Prizma", bet pērnā gada čempioni HK “Kurbads” mērosies spēkiem ar “Zemgale/LLU”. Izslēgšanas turnīrā cīņu turpinās četras labākās regulārās sezonas komandas.