U-20 hokejisti uzvar pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta

Latvijas U-20 hokeja izlase trešdien Ozolniekos ar 2:1 uzvarēja Kazahstānas vienaudžus pēdējā pārbaudes spēlē pirms pasaules čempionāta I divīzijas A grupā, informēja Latvijas Hokeja federācija (LHF). Pirmo spēli pasaules čempionātā Vīnē Latvijas juniori aizvadīs svētdien pret mājiniekiem austriešiem.

(papildināts ar pasaules čempionāta sastāva nosaukšanas atlikšanu)
Otro uzvaru divās savstarpējās spēlēs pret Kazahstānu mājiniekiem nodrošināja Rodrigo Ābola un Artūra Buša gūtie vārti. Par mača labāko spēlētāju uzvarētāju sastāvā atzītais Ābols rezultātu atklāja pirmajā trešdaļā, taču viesi ātri panāca izlīdzinājumu. Savukārt Bušs laukuma saimniekus vēlreiz vadībā izvirzīja otrā perioda vidū.

Vēl vienu spēli pret Kazahstānas hokejistiem Latvijas U-20 izlase aizvadīja otrdien, kad arī uzvarēja (5:2). Pēc abām pārbaudes spēlēm Latvijas komandas galvenais treneris Leonīds Beresņevs bija plānojis nosaukt 22 spēlētājus, kuri dosies uz pasaules čempionāta turnīru Austrijā, kur cīņas risināsies līdz 19.decembrim.

Tomēr LHF preses sekretārs Māris Gorbunovs aģentūrai LETA pavēstīja, ka Beresņevs spēlētājus, kuri piedalīsies pasaules čempionātā, paziņos pēc pāris dienām, kad paredzēta došanās uz meistarsacīkstēm.

Uz treniņnometni, kas Ozolniekos ilgs līdz piektdienai, Beresņevs uzaicināja 31 kandidātu.

Pasaules čempionāta I divīzijas A grupā Latvijas juniori Vīnē par vienīgo ceļazīmi uz elites divīziju konkurēs ar Vācijas, Norvēģijas, Austrijas, Itālijas un Kazahstānas vienaudžiem. Beresņevam, pēc neoficiālas informācijas, turnīrā komandas gūtie panākumi varētu būt nozīmīgi, lai pretendētu uz valstsvienības galvenā trenera amatu.