Trīs klubi gūst uzvaras un pietuvojas Latvijas hokeja virslīgas pusfināliem

HK ''Liepāja'', HK "Kurbads" un HS "Rīga/Prizma" ceturtdien guva sērijā otrās uzvaras Latvijas hokeja čempionāta virslīgas ceturtdaļfināla sērijas spēlēs un pietuvojās iekļūšanai pusfinālā, liecina rīkotāju informācija. Visos trijos komandu pāros rezultāts kļuva 2:0, un pusfināla sasniegšanai nepieciešama vēl trešā uzvara.

HK "Liepāja" guva vēl vienu pārliecinošu uzvaru un ar 13:1 pārspēja regulārās sezonas vājāko klubu HASC "Jūrmala". Trīs vārtus uzvarētājiem guva Artūrs Mickevičs, bet pa divām reizēm precīzi meta Gunārs Skvorcovs un Valters Freijs.

HK "Kurbads" spraigākā cīņā ar 6:5 pagarinājumā uzvarēja "Ogre/Sāga 97" hokejistus. Divus vārtus HK "Kurbads" guva Jānis Straupe, bet pagarinājuma otrajā minūtē uzvaras vārti bija Paula Zvirbuļa rēķinā.

Pašreizējā čempionvienība HS "Rīga/Prizma" ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica HK "Zemgale/LLU" hokejistus un sērijā arī ieguva divu uzvaru pārsvaru. Jau otrajā spēlē pēc kārtas šajā pārī ar pamatlaiku nepietika - trešdien HS "Rīga/Prizma" uzvarēja pagarinājumā (2:1).

Ceturtdaļfināla pāros cīņa ilgst līdz vienas komandas trim uzvarām. Sērijā trešās spēles risināsies sestdien.

Regulārās sezonas uzvarētājiem HK "Mogo" uzreiz ir garantēta dalība pusfinālā.