Basketbols. LBL VEF - Ogre

Hokeja izlases treniņš

Hokeja U 18 izlase

Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu sasniegusī Latvijas U-18 hokeja izlase piekāpjas ASV

Oļega Sorokina trenētā Latvijas U-18 hokeja valstsvienība otrdien Zviedrijā notiekošajā pasaules čempionātā ar 1:7 cieta sagrāvi spēlē pret ASV vienaudžiem, liecina organizatoru informācija.

Spēles rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Džons Bīčers, izvirzot ASV izlasi vadībā. Tālāk spēle turpinājās, abām komandām gūstot virkni noraidījumus, taču nevienai no jauniešu izlasēm vārtus gūt vairs neizdevās.

Otrajā trešdaļā amerikāņi intensīvi uzbruka, gūstot četrus bezatbildes vārtu guvumus. Un tikai trešās trešdaļas sākumā beidzot ar vārtu guvumu atzīmējās arī Latvijas izlase, kad savu iespēju izmantoja Kristaps Skrastiņš. Taču jau pēc brīža amerikāņi atjaunoja piecu vārtu starpību. Bet īsi pirms spēles beigu signāla ASV U-18 hokejisti palielināja vārtu starpību līdz seši.

Jau ziņots, ka pirmdien Latvijas U-18 izlase ar 2:0 uzvarēja Slovākijas vienaudžus, nodrošinot sev dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, tiekot pie šāda panākuma pirmo reizi vēsturē. Pirmajās divās spēlēs Latvijas juniori zaudēja mājiniekiem zviedriem un Krievijas vienaudžiem.

Pēc iekļūšanas cetutdaļfinālā Sorokins pauda prieku, ka čaļi ir ieguvuši pārliecību par sevi un viņiem būs iespēja spēlēt ceturtdaļfinālā ar komandu, kurā būs spēlētāji no nākošā Nacionālās hokeja līgas (NHL) drafta.

Grupas četras labākās komandas pēc apļa izspēles iekļūst ceturtdaļfinālā, turpretim pēdējā vietā palikušie par vietas saglabāšanu elitē cīnīsies ar A apakšgrupas vājāko komandu. A apakšgrupā spēlē Kanāda, Somija, Čehija, Šveice un Baltkrievija.

U-18 pasaules čempioni kļūs zināmi svētdien, 28.aprīlī.