Latvijas U-18 hokeja izlasei uzvara pār slovākiem paver ceļu uz ceturtdaļfinālu

Latvijas U-18 izlases hokejisti pirmdien Zviedrijā ar 2:0 uzvarēja Slovākijas vienaudžus un nodrošināja dalību pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā, liecina organizatoru informācija.

Pirmo reizi spēlējot ceturtdaļfinālā, Latvijas izlase ceturtdien, visticamāk, tiksies ar Kanādas vai Čehijas hokejistiem.

Priekšpēdējā grupas kārtas spēlē Latviju otrās trešdaļas 6.minūtē vadībā izvirzīja Ernests Ošenieks, bet divarpus minūtes vēlāk Ralfs Jevdokimovs panāca 2:0. Latvijas vārtos nepārspēts palika Artūrs Šilovs, atvairot visus 24 slovāku metienus.

Pirmajās divās spēlēs Latvijas juniori zaudēja mājiniekiem zviedriem un Krievijas vienaudžiem. Grupas turnīra noslēgumā Latvijas junioriem vēl jāspēlē otrdien pret līderiem ASV hokejistiem.

Grupas četras labākās komandas pēc apļa izspēles iekļūs ceturtdaļfinālā, turpretim pēdējā vietā palikušie par vietas saglabāšanu elitē cīnīsies ar A apakšgrupas vājāko komandu. A apakšgrupā spēlē Kanāda, Somija, Čehija, Šveice un Baltkrievija.

U-18 pasaules čempioni kļūs zināmi svētdien, 28.aprīlī.