Nolans: Pieļāvām par daudz rupju kļūdu

Latvijas izlases galvenais treneris Teds Nolans pēc viņa vadīto hokejistu zaudējuma 1:4 Krievijai pasaules čempionātā sestdien kopumā bija apmierināts ar komandas sniegumu, taču atzina, ka lielais smagu kļūdu skaits liedza sasniegt labāku rezultātu.

"Man patika kā šodien spēlējām, vienīgi pieļāvām par daudz rupju kļūdu. Viņi mūs neapspēlēja ar meistarību, mēs ar savām kļūdām devām viņiem iespējas," pēc spēles žurnālistiem atzina Nolans.

Šī ir vēl viena pieredze no kuras jāmācās, ka vajag nedaudz vairāk ticēt tam, ka Latvija var uzvarēt jebkuru komandu, taču nedrīkst pieļaut tādas kļūdas kā šodien, turpināja Nolans.

Izlases treneris turpina par spēli pret apakšgrupas līderi: "Ja pret tik labu komandu kā Krievija pieļauj kļūdas, tad viņi noteikti liks par tām bargi samaksāt. Tomēr esmu lepns, jo [Aleksandram] Ovečkinam šodien pret mums bija jāspēlē 27 minūtes.  Mūsu puišiem būtu jājūtas lepniem, jo vienam no pasaules labākajiem spēlētājie nācās uz ledus pavadīt tik daudz laika. Tagad varam par to patīksmināties, uzreiz aizmirst un gatavoties nākamajai spēlei.”

Herberts Vasiļevs: Pirmos divus periodus šāvām pa tukšo

  Savukārt komandas kapteinis Herberts Vasiļevs savos komentāros bija atturīgs un teica, ka pirmās divas trešdaļas tika spēlēts pārāk sarežģīti. Viņš uzskata, ka vajadzēja spēlēt vienkāršāk, taču pret Krieviju tas ir grūts uzdevums arī citām komandām.

  Jaks par debiju: Sajūtas neaprakstāmas

   Debiju piedzīvoja aizsargs Jānis Jaks un viņš atceras pirmos mirkļus, izejot uz ledus pasaules čempionātā. Jaks uzskata, ka nospēlēja normāli, lai gan arī dažas kļūdas pieļāva.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Saistītie raksti
   Hokejs
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti