Miķelis Rēdlihs pirms došanās uz Rīgu iemet sezonā trešos vārtus

Miķelis Rēdlihs pirmdien iemeta savus sezonā trešos vārtus, bet Latvijas uzbrucēja pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" pirms ceļojuma uz Rīgu ar 3:1 Maskavā pārspēja vietējo CSKA Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, informēja organizatori.

Rēdlihs otrās trešdaļas vidū palielināja "Lokomotiv" pārsvaru līdz 3:0, kad nekavējās izrīkoties ar vārtu priekšā no apmales atlēkušo ripu. Nepilnu minūti iepriekš Sergejs Koņkovs iemeta otros vārtus, bet cīņas otrajā minūtē rezultātu atklāja Vadims Hlopotovs. CSKA vienīgais precīzais metiens pēdējā periodā bija Alekseja Morozova rēķinā.

Sezonā pirmos vārtus Rēdlihs iemeta 10.septembrī, bet pirms nedēļas viņš bija precīzs otro reizi. Rēdlihs sezonā 26 spēlēs ir iemetis trīs vārtus, kas ir viņa vienīgie nopelnītie rezultativitātes punkti, jo rezultatīvas piespēles Latvijas uzbrucējs nav veicis.

"Lokomotiv" KHL Rietumu konferencē balansē uz pirmā astoņnieka robežas un nākamo spēli aizvadīs trešdien Rīgā pret "Dinamo".