Merzļikins nosargā vārtus neieņemtus un izcīna pirmo sauso uzvaru NHL

Latvijas hokeja vārtsargs Elvis Merzļikins sestdien palika nepārspēts Nacionālās Hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa pārstāvētā Kolumbusas "Blue Jackets" ar 3:0 pieveica spēcīgo Vegasas "Golden Knights". Šī bija pirmā sausā Merzļikina uzvara NHL, liecina organizatoru informācija.

(papildināts ar Merzļikina komentāru)

Merzļikins atvairīja visus 27 metienus pa saviem vārtiem.

Kolumbusas vienība bija precīza pa reizei katrā periodā.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Vegasas "Golden Knights" spēles mirkļi

Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Šī bija "Blue Jackets" piektā uzvara pēdējās septiņās spēlēs. Tajās visās vārtu drošība bijusi uzticēta Merzļikinam.

Pēc spēles Merzļikins neslēpa prieku par uzvarētu spēli, kā arī izteica pateicību komandai par labo sniegumu. "Tas bija sapnis," viņš sacīja. Tāpat latvieti uzteica arī viņa komandas biedri un treneris.

Tikmēr citā mača Rūdolfa Balcera pārstāvēta Otavas "Senators" ar 1:2 pagarinājumā piekāpās Monreālas "Canadiens", tādējādi piedzīvojot septīto zaudējumu pēc kārtas.

Latvietis šajā spēlēja nepilnas desmit minūtes (9:54), no kurām divas minūtes (2:13) skaitliskajā vairākumā. Šajā laikā viņš izpildīja divus metienus, veica divus spēka paņēmienus un atņēma vienu pretinieku ripu.

Otavas "Senators" - Monreālas "Canadiens" spēļu momenti

Pēc 46 aizvadītam spēlē "Blue Jackets" ar 52 punktiem atrodas devītajā vietā NHL Austrumu konferencē, kamēr "Senators" ar 39 punktiem ir priekšpēdējā 15. pozīcijā.

Nākamā spēle Kolumbusas vienībai paredzēta otrdien pret Bostonas "Bruins".