Merzļikins ielaiž izšķirošo «bullīti» NHL spēlē, zaudējums arī Girgensonam

Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo "Sabres" svētdien viesos ar 2:3 zaudēja Bostonas "Bruins", ciešot divās dienās otro neveiksmi abu komandu savstarpējās spēlēs, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija. Uz brīdi laukumā tika arī Elvis Merzļikins, kurš ielaida izšķirošo pēcspēles metienu Kolumbusas "Blue Jackets" zaudējumā 2:3 savā laukumā pret Čikāgas "Blackhawks".

Kolumbusas "Blue Jackets" pamatvārtsargs Jonass Korpisalo atvairīja 28 no 30 metieniem, turpretim pēcspēles metienos pirmajā sērijā ielaida vārtus pēc Džonatana Tēvsa metiena un guva traumu. Vārtos stājās Merzļikins, kurš nespēja tvert Patrika Keina raidīto ripu, bet Kolumbusas kluba uzbrucējs Nātans Džerbe savu iespēju neizmantoja un cīņa bija galā. Pēcspēles metienos Čikāgas klubs bija pārāks ar 2:1 un savu trešo mēģinājumu neizpildīja.

Kolumbusas "Blue Jackets" - Čikāgas "Blackhawks" spēles epizodes
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Uzreiz pēc spēles nebija zināms, cik nopietna ir Korpisalo trauma.

Savukārt Girgensons spēlēja 15 minūtes (15:24), pa vārtiem nemeta un veica trīs spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja neitrālu  lietderības rādītāju.

Bostonas "Bruins" - Bufalo "Sabres" spēles epizodes

Divus vārtus "Bruins" guva Džeiks Debrusks, kurš trešā perioda 3. minūtē 18 sekunžu laikā skaitliskajā vairākumā iemeta divas ripas un panāca Bostonas klubam 3:1 pārsvaru. Bufalo komanda spēja vien atbildēt ar Kērtisa Lazara precīzu metienu.

Bufalo "Sabres" gada izskaņā vēl uzņems Tampabejas "Lightning" hokejistus, savukārt "Blue Jackets" otrdien būs laukuma saimnieki pret Floridas "Panthers".