Latvijas U-20 hokejisti papildlaikā pārspēj Baltkrieviju

Latvijas U-20 hokeja valstsvienība otrdien mača izskaņā nenoturēja vadību pret Baltkrievijas vienaudžiem, tomēr papildlaikā prata ar 3:2 pārspēt pasaules čempionāta pirmās divīzijas A grupas mājiniekus. Šī Latvijas izlasei bija otrā uzvara turnīrā.

Vārtus Latvija labā guva Gļebs Prohorenkovs un Patriks Zabusovs, kā arī Jānis Švanenbergs.

Pirmajā trešdaļā vadībā izvirzījās baltkrievi, un rezultāts nemainījās līdz pat pēdējai trešdaļai, kad īsā laika posmā Latvijas izlase izlīdzināja rezultātu un arī prata izvirzīties vadībā.

Vien pāris minūtes pirms pamatlaika beigām otros vārtus guva arī mājinieki, novedot cīņu līdz papildlaikam. Tajā precīzs bija Švanenbergs, nodrošinot Latvijas izlasei uzvaru.

Pēc divām spēļu kārtām vienīgi Latvija palikusi nepārspēta, kas ar pieciem punktiem ieņem pirmo vietu. Par punktu mazāk ir baltkrieviem, savukārt pie trim punktiem tikuši Austrijas un Norvēģijas hokejisti.

Jau ziņots, ka pirmajā spēlē Latvijas U-20 spēlētāji ar 3:0 pārspēja dāņus.

Turpinājumā Latvijas hokejisti cīnīsies ar Slovēniju, Austriju un Norvēģiju. Grupu turnīra uzvarētāji nākamgad varēs startēt vadošo vienību vidū.